.

ARCAM CDS27 @Promo

( 9 opini )
 • promocja
Cena: 2 399,00 zł 3 699,00 zł 2399.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne Odtwarzacze sieciowe audio oraz inne Odtwarzacze CD


Opis odtwarzacza ARCAM CDS27

ARCAM CDS27 oferuje wyjątkową wydajność niemal ze wszystkich nośników audio cenionych przez melomanów. Muzyka z płyt SACD i CD oraz z sieci jest dostarczana w wyjątkowej jakości zgodnie z bardzo wysokimi standardami. Korzystając z unikalnej i ciężko zdobytej wiedzy inżynieryjnej ARCAM CDS27 zapewnia naprawdę wyjątkową wydajność, niezależnie od użytego nośnika.

Niewielu specjalistycznych producentów audio kiedykolwiek stanęło na wysokości zadania i odniosło sukces, jeśli chodzi o rozwój cyfrowego odtwarzania dysków. Wiedza technologiczna wymagana do pomyślnego zaprojektowania wysokowydajnych cyfrowych źródeł dźwięku jest ogromna. Mając ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w cyfrowym audio, nie wspominając o globalnym uznaniu jego wysiłków, ARCAM z dumą ogłosił wprowadzenie swojego odtwarzacza płyt ARCAM CDS27.

Aby zapewnić zgodność brzmienia odtwarzacza ARCAM CDS27 ze standardami referencyjnymi, zastosowano wiodący w swojej klasie przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) TI / Burr Brown PCM1794. Ten procesor, w połączeniu z liniowym filtrem wyjściowym Bessela i wysoce precyzyjnym systemem ponownego taktowania, zapewnia poziom jakości dźwięku wymagany w dedykowanym audiofilskim odtwarzaczu CD. Nawet zasilacz w ARCAM CDS27 został specjalnie zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności. Dyskretne, regulowane podrzędnie zasilacze na dedykowanych płytach, audio i DAC zapewniają znaczące korzyści dla ogólnej wydajności każdego elementu, a tym samym pozwalają każdej sekcji na prawdziwie niezależną pracę i bez zakłóceń.

Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich urządzeń FMJ, ARCAM dołożył niesamowitych starań, aby zmaksymalizować wydajność tego odtwarzacza. Na przykład ARCAM CDS27 korzysta z krytycznie wytłumionej pokrywy i obudowy, aby praktycznie wyeliminować szkodliwe wibracje mikrofonowe docierające do wrażliwej elektroniki wewnątrz. ARCAM CDS27 został zaprojektowany w jednym celu; aby zapewnić najlepsze wrażenia muzyczne wymagającym jego właścicielom. Posiada również pełny zestaw oddzielnych kodów IR, IP i RS232, dzięki czemu idealnie nadaje się do integracji z wysokowydajną instalacją kina domowego.

Kluczowe zalety ARCAM CDS27:

 • Odtwarzacz SACD / CD ze streamingiem sieciowym
 • Odtwarzanie płyt SACD i CD
 • Przesyłanie strumieniowe audio UPnP i CIFS do 192/24
 • Odtwarzanie klasy audiofilskiej
 • Przetwornik cyfrowo-analogowy TI / Burr Brown PCM1794
 • Wyjścia audio zbalansowane i single-ended
 • Sterowanie przez IR i pełny dupleks IP i RS232
 • Oszałamiający dźwięk
 • Niska moc w trybie czuwania 0,5 W.

Dekodowanie sygnału audio przez ARCAM CDS27

Trzeba powiedzieć, że w ścisłym tego słowa znaczeniu nie ma czegoś takiego, jak „cyfrowe audio”. Musiałbyś być niezwykłym superbohaterem, aby za pomocą uszu zdekodować miliony zer i jedynek zakodowanych na płytach CD, SACD lub w plikach ściąganych z iTunesa. Niezależnie od tego, z jakiego źródła korzystasz: – laptopa, odtwarzacza CD, smartfona, pendrajwa USB – rezultatem są wibracje generowane przez kolumny głośnikowe. Innymi słowy, i tak wszystko kończy jako analogowa fala. Nie ma więc wątpliwości, że najważniejszym elementem odtwarzacza cyfrowego jest przetwornik cyfrowo-analogowy. Oszczędzimy Wam naukowego żargonu, ale powiedzmy, że to element, który z martwego kodu zero-jedynkowego generuje sygnał dźwiękowy. Podstawową wartością definiującą jakość tego sygnału jest jego rozdzielczość, czyli liczba bitów. Kiedy więc słuchacie 24-bitowej kopii ukochanego albumu przez konwerter o rozdzielczości 16 bitów, większa część informacji zostaje zgubiona.


Dane techniczne ARCAM CDS27

 Konwersja cyfrowo-analogowa: 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy Delta-Sigma 24-bit 192 kHz
 Stosunek sygnału do szumu: 110 dB CCIR
 Zniekształcenia harmoniczne (1 kHz): 0,002%
 Pasmo przenoszenia (± 0,5 dB): 10 Hz – 20 kHz
 Poziom wyjściowy (0 dB): 2,2 V rms
 Impedancja wyjściowa: 47 Ω
 Minimalne zalecane obciążenie: 5 kΩ
 Interfejs cyfrowy USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
 Sieć: 10 BASE-T / 100 BASE-TX / Wi-Fi
 Cyfrowe złącze wyjściowe: 75Ω koncentryczny
optyczny TOSLINK
 Pobór mocy: max 20 Watt
 Wymiary (S x W x G): 433 x 87 x 278 mm
 Waga: 6,2 kg

Złącza odtwarzacza ARCAM CDS27

Złącza odtwarzacza ARCAM CDS27


Gwarancja ARCAM:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, kontakt: tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl