.
7 powodów by wybrać monitoring IP.

7 powodów by wybrać
monitoring IP
monitoring IP

 

 1. Skalowalność i szybkie wdrożenia
  System monitoringu IP, jeśli jest dobrze przemyślany, bardzo łatwo rozbudowywać. Wszędzie tam gdzie masz dostęp do sieci LAN lub WLAN możesz szybko podłączyć następną kamerę, która jeszcze bardziej zwiększy Twoje bezpieczeństwo.
   
 2. Jeden kabel do każdej kamery
  Kamery cyfrowe są zasilane przez PoE (Power over Ethernet), czyli zasilanie dociera do kamery tym samym kablem, przez który przesyłany jest obraz i wszelkie komendy do i z kamery. Oznacza to mniejsze koszty wykonania infrastruktury kablowej.
   
 3. Inteligentna analiza obrazu
  Oprogramowanie do analizy obrazu, które może zaalarmować o zdarzeniach, znajduje się zarówno w kamerze jak i w rejestratorze. Podwójna ochrona daje Ci dwa razy więcej pewności. Np. jeśli kamera lub rejestrator wykryją ruch w miejscu i czasie, w którym nikogo nie powinno tam być zaalarmują , włączą alarm lub wykonają inną wyznaczoną przez Ciebie aktywność.
   
 4. Kamera jako samodzielne urządzenie
  Każda kamera posiada własny interfejs WWW i może być konfigurowana zgodnie z potrzebą. Załóżmy, że rejestrator został uszkodzony przez osoby niepożądane, nie oznacza to, że nie będziesz wiedział kto wszedł na Twój teren prywatny. Każdą kamerę możesz ustawić tak aby po wykryciu zdarzenia wysyłała powiadomienia wraz ze zdjęciami na zdalny serwer FTP, e-mail lub przez SMS wprost na telefon.
   
 5. Bezpieczeństwo systemu
  Monitoring IP oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa przesyłu danych dzięki zastosowaniu systemów kodowań: WEP, WPA, WPA2, TKIP, AES. Oznacza to, że nawet jeśli ktoś fizycznie lub przez internet połączy się z twoim systemem monitoringu to nie będzie w stanie odczytać danych, które są przesyłane ponieważ są one zakodowane i tylko po podaniu odpowiedniego hasła mogą być odszyfrowane.
   
 6. Zdalny dostęp
  Dzięki temu, że system jest w pełni cyfrowy i połączony z siecią WWW możesz z każdego miejsca na ziemi (gdzie jest internet) zobaczyć obraz na żywo z Twoich kamer. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko smartfona lub dostępu do komputera z jakąkolwiek przeglądarką WWW.
   
 7. Jakość obrazu
  Kamery stosowane w monitoringu IP rejestrują obraz w rozdzielczości co najmniej 640x480, aż do wielo-megapikselowej rozdzielczości przy 30 klatkach na sekundę. My rekomendujemy kamery o rozdzielczości przynajmniej 1,3 Mpx, czyli rejestrujące obraz 1280x960 pixeli. Oznacza to, że im większą rozdzielczość oferuje kamera tym wyraźniejszy obraz przez nią nagrany, a w konsekwencji większa szansa np. na identyfikacje złodzieja.
  Sam wybierz, na które zdjęcie lepiej się patrzy:
  monitoring IP
 

 

INTERNEC zestawy

monitoringu IP

k 

INTERNEC kamery

monitoringu IP

r 

INTERNEC rejestratory

monitoringu IP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl