.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Amplitunery kina domowego
MARANTZ CINEMA.

Godne wieloletniej tradycji audio MARANTZ

Najnowsza kolekcja amplitunerów do kina domowego MARANTZ CINEMA łączy w sobie trzy charakterystyczne cechy dziedzictwa marki: wyjątkowo wysoką wydajność, precyzyjną jakość wykonania i eleganckiego, ponadczasowego wzornictwa. Zarówno najbardziej wymagający miłośnicy kina domowego jak i audiofile docenią wyjątkowe wrażenia dźwiękowe amplitunerów MARANTZ CINEMA, które fachowo zaprojektowano z myślą o dedykowanych salkach kina domowego. Entuzjaści, którzy oczekują zarówno formy jak i funkcji, w równym stopniu docenią godny ekspozycji kunszt rzemieślniczy, który doskonale wypełni każdą przestrzeń, w którym te amplitunery będą użytkowane.

Nowoczesne technologie audio

Wszystkie amplitunery z serii MARANTZ CINEMA charakteryzują się doskonałą wydajnością i potężnym dźwiękiem 3D dzięki najnowszym, wciągającym formatom audio, takim jak Dolby Atmos®, DTS:X oraz obrazowi 8K dostępnym na wielu wejściach. Kolejna korzyść dla użytkownika, to technologia optymalizacji akustyki pomieszczenia oraz liczne funkcje zaprojektowane w celu poprawy jakości szeroko pojętej rozrywki domowej.

Technologia komunikacji sieciowej w amplitunerach MARANTZ CINEMA.

Ceniona już od kilku lat technologia multiroom audio HEOS® Built-In dostępna jest we wszystkich amplitunerach MARANTZ CINEMA. Oferuje ona obsługę funkcjonalności multiroom audio, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ulubioną muzyką, podcastami lub sportem z popularnych serwisów streamingowych lub osobistych bibliotek muzycznych, korzystając z łączności Bluetooth, WiFi czy choćby AirPlay 2. Wyglądając równie dobrze, jak brzmi, emanuje nowoczesną ekspresją ponadczasowego designu będącego synonimem dziedzictwa marki MARANTZ, w tym kultowego wyświetlacza iluminatora i innych eleganckich elementów wizualnych.

Amplitunery MARANTZ

Nowy interfejs użytkownika.

Aby ułatwić konfigurację i użytkowanie systemu w nowych amplitunerach do MARANTZ CINEMA udoskonalono interfejs użytkownika. Jest on teraz prezentowany w wysokiej rozdzielczości z dokładnym tekstowym objaśnieniem. Zaawansowani użytkownicy mogą cieszyć się usprawnionym menu konfiguracji kolumn głośnikowych, a także zaawansowanymi opcjami zarządzania basem, aby cieszyć się najwyższą swobodą w konfiguracji akustyki pomieszczenia i konfiguracji całego systemu kino domowego. Jak zwykle, w parze z doskonałą jakością idzie wygoda, dzięki wysoko ocenianej aplikacji MARANTZ Remote, umożliwiającej precyzyjne sterowanie amplitunerem za pośrednictwem urządzeń z systemem iOS i smartfonami z systemem Android. Ponadto informacje wyświetlane na ekranie są półprzeźroczyste, co oznacza, że nie kolidują z obrazem filmowym. Amplitunery do kina domowego MARANTZ pokazują m.in. dane dotyczące poziomu dźwięku, źródła i trybu surround.

Jako bonus dla użytkowników końcowych MARANTZ CINEMA dysponuje całkowicie nowym graficzny interfejsem CI o wysokiej rozdzielczości, który pozwala na profesjonalne zaprogramowanie indywidualnej funkcjonalności. Profesjonalni instalatorzy AV uzyskują również dostęp do wielu nowych funkcji, w tym trybu CI, który chroni określone ustawienia i zmniejsza prawdopodobieństwo konieczności serwisu z powodu błędu użytkownika.


MARANTZ CINEMA 70s Premium Silver

MARANTZ CINEMA 70s Premium Silver

Amplituner kina domowego 7.2
klasy slim

Producent: MARANTZ
Cena: 4 799,00 zł 3 599,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
  • promocja
MARANTZ NR1510 Black

MARANTZ NR1510 Black

Amplituner kina domowego 5.2
klasy slim

Producent: MARANTZ
Cena: 2 899,00 zł 2 499,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
  • promocja
MARANTZ NR1510 Premium Silver

MARANTZ NR1510 Premium Silver

Amplituner kina domowego 5.2
klasy slim

Producent: MARANTZ
Cena: 2 899,00 zł 2 499,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
  • promocja
MARANTZ NR1200 Premium Silver

MARANTZ NR1200 Premium Silver

Sieciowy amplituner stereo
z platformą multiroom audio HEOS

Producent: MARANTZ
Cena: 3 299,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl