.

Odtwarzacze strumieniowe audio
SIMPLE AUDIO.

Simple Audio logo 

Zabrzmią lepiej.

Odtwarzacze strumieniowe SIMPLE AUDIO odtwarzają pliki audio w jakości HD (192 khz / 24 bit). Jest to standard używany przez producentów muzyki w studiach nagrań, a ilość materiałów w tym standardzie, na rynku jest coraz większa. Płyta CD, najlepsze dostępne do niedawna źródło muzyki to próbkowanie 44.1 khz / 16 bit. Uszy wielu klientów i liczby nie kłamią.

 

Zintegrują rozproszone pliki audio.

Bez względu na to gdzie trzymasz muzykę: na swoim PC, serwerze audio czy dysku NAS, Roomplayer odnajdzie ją i na twoje polecenie odtworzy. Nawet jeśli zapomniałeś gdzie jest ten ostatnio pobrany album, całość muzyki wyświetli w przyjaznej formie na kontrolerze: komputerze, tablecie lub smartfonie.

Jakość Simple Audio. 

Udostępnią wielką dyskografię.

Różnica jest porażająca. Tuner radiowy, mowa o radiu internetowym, jest zestrojony na blisko 50 tys. stacji. Odnalezienie takiej, która gra ulubioną muzykę nie przerywaną reklamami, jest więc bardzo proste. Ponadto urządzenia SIMPLE AUDIO zintegrujesz z płatnymi serwisami muzycznymi jak: Wimp, Spotify, Deezer, a to już daje dostęp do kilku milionów płyt.

 

A obsłuży je nawet dziecko.

Odtwarzacze strumieniowe SIMPLE AUDIO sterujesz darmową aplikacją na Windows PC, Mac i urządzenia mobilne Apple: iPad'a, iPhone'a i iPod'a Touch. Niezwykle ładny i intuicyjny w obsłudze interface wręcz zachęca do słuchania muzyki, choćby po to by przejrzeć okładki płyt czy przeczytać coś o jej twórcach. Zasiądź w wygodnym fotelu i kontroluj to: jak głośno i jaka muzyka wypełnia przestrzeń wokół Ciebie. SIMPLE AUDIO Roomplayer+ Amp jest jednym z najlepszych komponentów do tworzenia systemów multiroom audio.

Simple Audio łatwa obsługa.
 

katalog Simple Audio 2015

katalog Simple Audio 2015

Amplituner multiroom SIMPLE AUDIO Roomplayer+ Amp

Amplituner multiroom SIMPLE AUDIO Roomplayer+ Amp
Amplituner multiroom SIMPLE AUDIO Roomplayer+ Amp

Strefowy odtwarzacz sieciowy ze wzmacniaczem
do zastosowań w multiroom audio
odtwarza pliki audio w jakości HD (192/24).

Cena: 3 190,00 zł
szt

SIMPLE AUDIO Roomplayer Amp + CANTON Ergo 620

SIMPLE AUDIO Roomplayer Amp + CANTON Ergo 620
SIMPLE AUDIO Roomplayer Amp + CANTON Ergo 620

SIMPLE AUDIO
Sieciowy system muzyczny.
CANTON
Podstawkowe kolumny głośnikowe.

Cena: 7 298,00 zł
zestaw
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl