.
Nasz salon.

cyfrowedomy.pl

pozycja

ul. Brzeźnicka 46B
42-200 Częstochowa

 
  Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
sobota

10:00 - 18:00
10:00 - 14:00

SIMPLE AUDIO Roomplayer+

Poznaj SIMPLE AUDIO Roomplayer+

a z płyty CD więcej nie skorzystasz,
Simple Audio roomplayer+
 

... ponieważ oferuje wyższą jakość.

Odtwarzacze strumieniowe SIMPLE AUDIO odtwarzają pliki audio w jakości HD (192 khz / 24 bit). Jest to standard używany przez producentów muzyki w studiach nagrań, a ilość materiałów w tym standardzie, na rynku jest coraz większa. Płyta CD, najlepsze dostępne do niedawna źródło muzyki to próbkowanie 44.1 khz / 16 bit. Uszy wielu klientów i liczby nie kłamią.

 Simple Audio roomplayer
  Simple Audio roomplayer źródła muzyki.

... odtworzy wszystkie Twoje pliki audio.

Bez względu na to gdzie trzymasz muzykę: na swoim PC, serwerze audio czy dysku NAS, Roomplayer odnajdzie ją i na twoje polecenie odtworzy. Nawet jeśli zapomniałeś gdzie jest ten ostatnio pobrany album, całość muzyki wyświetli w przyjaznej formie na kontrolerze: komputerze, tablecie lub smartfonie.

 

... ponieważ udostępnia wielką dyskografię.

Różnica jest porażająca. Tuner radiowy, mowa o radiu internetowym, jest zestrojony na blisko 50 tys. stacji. Odnalezienie takiej, która gra ulubioną muzykę nie przerywaną reklamami, jest więc bardzo proste. Ponadto urządzenia SIMPLE AUDIO zintegrujesz z płatnymi serwisami muzycznymi jak: Wimp, Spotify, Deezer, a to już daje dostęp do kilku milionów płyt.

Simple Audio roomplayer serwisy muzyczne.
  Simple Audio roomplayer sterowanie.

... ponieważ obsłuży go nawet dziecko

Systemem SIMPLE AUDIO sterujesz darmową aplikacją na Windows PC, Mac i  urządzenia mobilne Apple: iPad'a, iPhone'a i iPod'a Touch. Niezwykle ładny i intuicyjny w obsłudze interface wręcz zachęca do słuchania muzyki, choćby po to by przejrzeć okładki płyt czy przeczytać coś o jej twórcach. Zasiądź w wygodnym fotelu i kontroluj to jak głośno i jaka muzyka wypełnia przestrzeń wokół Ciebie.

 

... ponieważ wypełni muzyką każdą przestrzeń.

Dzięki urządzeniom SIMPLE AUDIO w prosty sposób rozbudujesz swój system muzyczny z jednego pokoju na cały dom. Każdy posłucha swojej muzyki w jakości HD, gdzie tylko ma ochotę. Na dodatek za naciśnięciem jednego przycisku zobaczysz cały system multiroom: kto, co i gdzie słucha. Dzięki technologii Homeplug nie przejmuj się tym, czy sieć Wi-Fi ma wystarczająco mocny sygnał.

Simple Audio roomplayer multiroom.
     
Zapytaj o ofertę dla Ciebie: 
  Simple Audio Rommplayer+ Amp
SIMPLE AUDIO Roomplayer+ Amp
 Simple Audio Rommplayer+
SIMPLE AUDIO Roomplayer+
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl