.

Telewizory LOEWE bild 3.

LOEWE logo

Koncepcja kategorii telewizorów LOEWE bild 3.

Wraz z pojawieniem się nowych modeli telewizorów LOEWE, producent ten zaproponował swoim klientom nowe nazewnictwo poszczególnych serii. Tym sposobem LOEWE bild 3 staje się spadkobiercą uznanej przez rynek serii telewizorów LOEWE Art. Ortodoksyjni fani marki twierdzili, że linia Art to nie było jeszcze LOEWE, bo nie miała choćby wbudowanych dekoderów kina domowego. Od początku 2017 roku możemy już nabyć telewizor LOEWE bild 3, czyli w dość przystępnej cenie, który jest wyposażony w moduł ze złączem DAL. Rozwiązanie to pozwala zbudować przestrzenny system dźwięku gdzie funkcje amplitunera do kina domowego zastępuje telewizor i podłączony do niego subwoofer LOEWE. Jedną z największych zalet takiego rozwiązania, oprócz wspaniałego, przestrzennego dźwięku jest wyjątkowa łatwość sterowania przy pomocy jedynego pilota (od telewizora LOEWE bild 3).

Co prawda telewizory serii LOEWE bild 3 nie mają wbudowanej nagrywarki DR+ i komunikacji Bluetooth, ale poprzez opcjonalny moduł lub dysk podłączony do usb funkcjonalność taka staje się możliwa. Telewizory LOEWE bild 3 jak każdy produkt tego niemieckiego producenta, zrobione są z najlepszych komponentów. Czarna, aluminiowa rama, pięknie wykończona płyta tylna i jeden z najlepszych w branży systemów głośnikowych to warunki niezbędne, by można było nazywać się LOEWE i dotyczy to również serii bild 3.

Najszybsza zmiana kanału

W wielu materiałach opisujących serię Art mogliśmy przeczytać, że wszystkie telewizory LOEWE Ultra HD oferują najszybszą na świecie zmianę programów. Nie mogło tej funkcji zabraknąć również w LOEWE bild 3. Korzyść jaką zyskujemy to krótki czas przewertowania kanałów, ale ta prawdziwa korzyść jest znacznie większa. Bardzo krótki czas zmiany kanałów to efekt zastosowania w telewizorach LOEWE bardzo szybkich procesorów, przez co, są one gotowe na wyzwania przyszłych technologii. U progu nowej ery obrazów ultra wysokiej rozdzielczości (Ultra HD) jest to bardzo istotne, na co świadomym kupującym zwracamy szczególną uwagę.


LOEWE bild 3.65

LOEWE bild 3.65

Telewizor OLED 4K UHD 55" klasy
premium

Producent: LOEWE
Cena: 15 990,00 zł /szt
LOEWE bild 3.55

LOEWE bild 3.55

Telewizor OLED 4K UHD 55" klasy
premium

Producent: LOEWE
Cena: 9 990,00 zł /szt
LOEWE FS Plate

LOEWE FS Plate

Podstawa podłogowa do telewizorów LOEWE bild 5, 3, 2, 1

Producent: LOEWE
Cena: 2 190,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
Dysk zewnętrzny LOEWE DR+ Feature Disk

Dysk zewnętrzny LOEWE DR+ Feature Disk

Producent: LOEWE
Cena: 1 250,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl