.
Funkcjonalność LOEWE DR+

Technologia LOEWE DR+
- nowy rodzaj czasoprzestrzeni.

LOEWE DR+
 LOEWE pauza

Koncepcja systemu nagrywarki wewnętrznej LOEWE DR+.

Jaki jest najprostszy sposób, aby wyjaśnić możliwości, które otwierają się przed nami dzięki nagrywarce LOEWE DR+ o pojemności pamięci 1 TB? Stefan Schedel, Software Developer w LOEWE, nie zastanawia się długo: „Powiedziałbym, że jest to zupełnie nowy rodzaj wolności! LOEWE DR+ uwalnia Cię od ograniczeń czasu i miejsca. Dzięki niemu Twój harmonogram zajęć nie jest determinowany przez ulubione programy telewizyjne, to właśnie telewizor dostosowuje się do Twojego planu dnia.” To rzeczywiście bardzo ciekawe, ale jakże prawdziwe stwierdzenie, iż żaden inny producent telewizorów nie oferuje tak rozbudowanych możliwości nagrywania Twoich ulubionych programów.

Pauza

Jesteś pochłonięty wciągającą sceną w doskonałym thrillerze kryminalnym a tu nagle Twoje dziecko zaczyna płakać lub sąsiad puka do drzwi. Co zrobisz? Po prostu wciśnij czerwony przycisk pauzy. Program na żywo zostanie zatrzymany – pozwalając Ci na kontynuowanie oglądania jak tylko dziecko się uspokoi czy sąsiad wróci do siebie. Wszystko, czego Ci trzeba, to przyciśnięcie przycisku Play

Nagranie.

Przewiń tabelę z programem telewizyjnym EPG na ekranie telewizora, smartfona czy tabletu i zorientuj się w ten sposób, co możesz obejrzeć tego wieczora. Wybierz program, który telewizor LOEWE dla Ciebie nagra. Zapisz swoje ulubione nagrania w wybranym i stworzonym przez siebie katalogu, a następnie ciesz się swoimi nagraniami tak często, jak tylko tego chcesz!

Dostęp.

Archiwum nagrywarki cyfrowej LOEWE DR+ jest zawsze dla Ciebie dostępne za naciśnięciem przycisku! Możesz odtworzyć wszystkie swoje nagrania także na innym telewizorze LOEWE w tej samej sieci domowej LAN lub nawet na tablecie. Odtwarzanie na tablecie możliwe jest dzięki aplikacji LOEWE Smart tv2move.

Streaming.

Co będzie, jeśli oglądasz właśnie interesujący polityczny talk show, ale opadają Ci powieki? Nagrywarka LOEWE DR+ oferuje Ci komfortowe rozwiązanie tego problemu. Zatrzymaj audycję na telewizorze LOEWE w salonie (naciskając długo przycisk pauzy), idź do łazienki, umyj zęby, załóż pidżamę i połóż się do łóżka. Włącz telewizor LOEWE w sypialni, naciśnij przycisk „play” i oglądaj zatrzymaną audycję. Wszystko to bez utraty jakiegokolwiek momentu z oglądanej audycji. Telewizor w salonie przełączy się automatycznie w tryb standby. „Po tym wszystkim możesz teraz zdecydować, czy oglądasz dalej, czy pozwalasz, aby powieki opadły do końca, to już zależy tylko od Ciebie” śmieje się Stefan Schedel, Software Developer w LOEWE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl