.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

LOEWE bild s. - luksusowy telewizor OLED

LOEWE bild 7
LOEWE logo

Najnowsza technologia OLED w LOEWE bild 7.

LOEWE bild 7 jest pierwszym telewizorem tego niemieckiego producenta, który został skonstruowany w oparciu o matrycę OLED. Samopodświetlające się piksele w ekranie tej technologii oferują: znacznie większy kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu do konwencjonalnych telewizorów z ekranami LCD. Oferowane przez nowy telewizor LOEWE bild 7 doświadczenie łączy najnowocześniejszą dostępną technologię OLED i legendarne oprogramowanie LOEWE do przetwarzania obrazu, które to nazwano VantaVision.

Co to jest VantaVision?

Termin ten wywodzi się od najciemniejszej substancji jaklą kiedykolwiek stworzył człowiek o nazwie VantaBlack®. Zbudowana jest ona z tubek nanowęglowych, pochłaniających ponad 99% światła. Tak wysoki poziom czerni służy do kalibracji teleskopów i maskowania satelit. Najgłębszy odcień czarnej barwy posłużył także do stworzenia nowego wymiaru sztuki, pracy rzeźbiarza  Anish'a Kapoor , któremu jako jedynemu pozwolono na pracę z tym materiałem. Technologia VantaVision, w którą wyposażono telewizory LOEWE bild 7 została również zainspirowana właśnie tym materiałem (VantaBlack®), a ma ona obrazować największy poziom czerni jaki do tej pory udało się uzyskać w telewizorach Ultra HD.

Doskonały dźwięk współgra z wyrafinowanym designem LOEWE bild 7.

Przedstawienie rozpoczyna się kiedy włączysz LOEWE bild 7. Ekran, dzięki silnikom, automatycznie podnosi się do góry ujawniając cienki a jednocześnie potężny soundbar. Niesamowita, jak na telewizor, moc 120 W z sześciu głośników i czterech pasywnych membran basowych tworzy dynamiczny, precyzyjny, wypełniający pomieszczenie dźwięk. Efektem tego jest bezprecedensowe wypełnienie wnętrza, w którym pracuje ten telewizor, wyjątkowymi wrażeniami akustycznymi. Z doświadczenia dodam, brzmi on lepiej, niż niejeden system kina domowego za kilka tysięcy złotych. Po wyłączeniu LOEWE bild 7 jego ekran bezgłośnie opuszcza się i dyskretnie ukrywa system soundbarowy. Widoczny pozostaje tylko wyświetlacz telewizora.


LOEWE FSM s.77 Graphite Grey

LOEWE FSM s.77 Graphite Grey

Obrotowa podstawa podłogowa
z silnikiem do LOEWE bild s.77

Producent: LOEWE
Cena: 5 990,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
Podstawa stołowa elektryczna LOEWE TSM 7

Podstawa stołowa elektryczna LOEWE TSM 7

Obrotowa podstawa stołowa do telewizorów LOEWE bild 7:
- z silnikiem elektrycznym sterowanym pilotem telewizora.

Producent: LOEWE
Cena: 5 590,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
LOEWE klang bar5 mr  & sub5 & 2x mr1 Basalt Grey

LOEWE klang bar5 mr & sub5 & 2x mr1 Basalt Grey

Telewizyjny zestaw audio
Soundbar i Subwoofer

Producent: LOEWE
Cena: 11 697,00 zł 8 995,00 zł /zestaw
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
LOEWE klang bar5 mr  & sub5 Basalt Grey

LOEWE klang bar5 mr & sub5 Basalt Grey

Telewizyjny zestaw audio
Soundbar i Subwoofer

Producent: LOEWE
Cena: 8 099,00 zł 6 399,00 zł /zestaw
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl