.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kolumny głośnikowe FOCAL Chorus

Klasa brzmienia FOCAL w najbardziej przystępnej cenie.

Motyw przewodni, który towarzyszył konstruktorom najnowszej serii kolumn głośnikowych FOCAL Chorus 700, to nieustanny postęp w poszukiwaniu najlepszego brzmienia i otwarcie na nowe horyzonty. FOCAL postawił sobie nowe zadanie w odniesieniu do linii Chorus: sprawić, aby jakość i technologie, z jakich słynie ta francuska firma stały się przystępne dla wszystkich. Dzięki know-how i doświadczeniu w branży zdobytemu w ciągu ostatnich 35 lat, FOCAL mógł zaoferować wielbicielom systemów stereo i kina domowego czwartą generację kolumn głośnikowych Chorus 700, które cieszą się reputacją wzorca w swojej kategorii.

Wspólne DNA z linią FOCAL Utopia III

FOCAL Chorus

Dziś rozpoznawalna i renomowana linia Chorus jest już kompletna i pełna. Dowodzi, że FOCAL w pełni panuje nad procesem projektowania, a także nad jakością wytwarzania swoich produktów. W linii wykorzystano znaczące osiągnięcia technologiczne powstałe z myślą o wzorcowych produktach o światowej renomie, czyli linii FOCAL Utopia III. Tak jak ta high-endowa konstrukcja FOCAL Chorus 700 wykorzystuje głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką i zwrotnice OPC. Potwierdza to zatem, że bardziej niż kiedykolwiek, do osiągnięcia przystępności cenowej wymagane jest inwestowanie w wydajne narzędzia produkcyjne, które są efektem ludzkich wysiłków, a także przemysłowej racjonalizacji.

Zachowując swoje DNA poprzednich modeli linii FOCAL Chorus, nowa generacja kolumn głośnikowych Chorus 700 oferuje design i jakość, które potrafią sprostać wymaganiom dzisiejszych wielbicieli muzyki: nadzwyczajne osiągi akustyczne, połączone z wyraźniejszym odczuciem wartości i elegancji.


FOCAL Sub 300 P

FOCAL Sub 300 P

Subwoofer aktywny konstrukcji "bass reflex"

Producent: FOCAL
Cena: 2 599,00 zł /szt.
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl