.

Kolumny głośnikowe DALI Zensor

DALI logo

DALI Zensor
- nowy standard brzmienia HiFi.

Kolumny głośnikowe DALI Zensor na nowo zdefiniowały standard HiFi. Doświadczenie dźwięku jakie oferują onieśmiela konkurencję i aż dziw bierze, że producent je pozycjonuje w dolnym segmencie cenowym. Konstruktorzy DALI sięgnęli do swego doświadczenia i postawili bardzo wysokie wymagania swej nowej budżetowej serii kolumn głośnikowych. Jednym z takich wymogów była jak najbardziej płaska charakterystyka impedancji. Takie kolumny głośnikowe gwarantują lepsze warunki pracy wzmacniacza i w rezultacie wyższą jego rozdzielczość, czyli bardziej perfekcyjne brzmienie.

 

Kolekcja DALI Zensor

Rodzina DALI Zensor oferuje kolumny głośnikowe do większości pomieszczeń. Czy to pokój odsłuchowy, niewielka sypialnia czy duży salon to możesz korzystać z DALI Zensor.
DALI Zensor 1 to doskonała kolumna kompaktowa, która podłączona do systemu stereo wypełni dźwiękiem małe lub średnie pomieszczenie. Przenieś ją do większego pokoju i dodaj subwoofer a otrzymasz bardzo wydajny system 2.1. DALI Zensor 1 jest również niezawodny jako tylny głośnik w systemach kina domowego 5.1 / 6.1 / 7.1.
DALI Zensor 5 oraz, przede wszystkim, DALI Zensor 7 sprawdzą się wyśmienicie nawet w dużych pokojach i to bez pomocy subwoofera.

 

Katalog DALI Zensor

Sporą dawkę informacji technicznych na temat kolumn głośnikowych DALI Zensor znajdziesz w, specjalnie dedykowanemu tej serii, katalogu.

katalog DALI Zensor
DALI Zensor
   

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl